niedziela, 1 stycznia 2012

Do you believe? You have new chance from life.

Podsumowanie II :
Osoby w 2011 roku :
Kinga- bezgraniczne zaufanie, poświęcenie, wytrwałość, miłość, wsparcie i motywowanie, prawdziwe życie; tego własnie dzięki Niej zaznałam i dziękuję jej za to oraz za każdą rozmowę, za ten czas spędzony razem 5 sierpnia i za samą obecność.
Karolina - jej dziękuję za wyjątkowe relacje, za zlikwidowanie słowa 'niemożliwe', za spełnienie moich marzeń, za wyrozumiałość bo to już dwa lata za nami. Dziękuję też za cały pobyt w Solcu, że wróciłaś specjalnie dla mnie z Darłowa, gdzie miałas byc jeszcze kilka dni. Wiem, że dzisiaj nie byłabym tą samą osobą, gdybym Cie nie poznała. kocham cie łosiu.
Przemek - za szansę, za cierpliwość, za  spełnienie marzeń- dziękuję. Bądź dalej tak obsesyjnie nastawiony do ubrań i swojego swagguuue, życzę też zebys był naprawdę szczęśliwy.
Idziak- za te filmowe wieczory u Ciebie, za zdjęcia, za śmiechy, za słuchanie moich żalów i narzekań- dziękuję bardzo!
Nagduś - za możliwość zaufania, za wsparcie, za zdjęcia (Masz talent, pamietaj to! :*) za plany na przyszłość, które mnie tak mobilizują - dziekuje!
Emi-for their support, for consolation, for the chance to be possible, for the trust, the friendship that overcame all- Thank you so much, honey!
Łukasz - za te dwie godziny płynnego szczęścia, za przygodę w nieco innym wydaniu, za taki dobry koncert i bezpieczne ramiona. dziękuję
Patryk - za ten lipiec, za kotko, za zróżnicowane wspomnienia. dużo mnie to wszystko nauczyło.
Iga - za kłótnie w wyjątkowym wydaniu, za przezwycieżenie przeszkód, za dobre chwile razem, dziekuje
Magda- w tym przypadku to była największa szansa od losu, na którą wiem, że nie zasłużyłam, a mimo wszystko ją dostałam. za wybaczenie mi błędu, za przetrwanie, za przyjaźń i całe wakacje. dziekuje !
Kamil- za to ostatnie ognisko, stanie zapiętymi w  jedną bluzę, a głównie, za przekonanie mnie do samego przyjazdu - dzięki ; )
Bartek - za szczerość, za uśmiech, za ostatnie spotkanie, za dość trywialną rzecz, jaką była bluza, która mimo wszystko odegrała dużą rolę, za cudowne wspomnienia i za nocne telefony. Dziękuję, naprawdę.
Dawid- za obecność, kiedy przyjechałam do Solca,  za ogromną dawkę wsparcia, za ten rok wspólny, mam nadzieję, że w tym nowym 2012, naprawimy to co się zepsuło i znowu będzie dobrze, a przede wszystkim tak optymistycznie! dziękuję !
Paweł - za uśmiech, bezpośredniość, za trzymanie mnie za rękę, prowadzenie i rozmowy. dziękuje ; )
Madziak - za odnowienie kontaktów, tego własnie mi brakowało. Dasz radę, wierzę w Ciebie! :*

Samo podsumowanie ubiegłego roku, jest moim nowym postanowieniem niemal. Już wiem, co mam zrobić.
Każdy z osobna, nauczył mnie czegoś innego, kiedy patrzę wstecz, widzę jak wielu ludzi, mimo wszystko przy mnie było, za te szanse, za zaufanie, za miłość, za przyjaźnie. Dziękuję każdemu z was jeszcze raz. Oczywiście życzę wam cudownego roku, pełnego nowych rzeczy, dużo miłości, szczęścia, zdrowia i spełnienia marzeń !
1 komentarz:

  1. Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję! + trzymam kciukasy za Twoją przyszłość, za USA i nawet za Ekipę! :*
    muahahahahahahahahahahahahhaha

    OdpowiedzUsuń

Thanks!