czwartek, 21 czerwca 2012

Be my little baby

Możesz robić co tak naprawdę chcesz. Popłaczesz, nikt nie zauważy. Uśmiechniesz się, nikt nie zauważy. Znikniesz na 2 tygodnie, nikt nie zauważy.  Już ludzie nie chcą się przejmować, dbać o innych. 
Do tego jak na złośc, nie potrafisz docenić, ba, nie doceniamy MY że ktoś w ogóle jest, że jakoś dzieli z nami ten świat. 
Przecież za chwile mogłoby któregoś z nas już nie być. Wypadek, pochopne decyzje, wpływ środowiska, problemy. Już za sekundę moze nas nie być. nie możemy żałowac, że sie nie pożegnalismy. Powinniśmy tak o siebie dbać, aby ostatnia rozmowa, spotkanie, spojrzenie nie były związane z żalem. Robić tak aby móc powiedzieć ''było dobrze między nami.''


Cause I am leaving you. So be free. 


2 komentarze:

  1. już wiele razy Ci mówiłam, że jesteś nad zbyt dojrzała na swój wiek. mogę szczerze powiedzieć, że jesteś dojrzalsza ode mnie. nieraz może to być przerażające. ale zgodzę się z tym, że z każdym powinniśmy w miarę dobrze żyć, tak by nie żałować tego poznania, tych stosunków, które powstały między osobami.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. z tą dojrzałościa to juz nie jestem pewna. Może moje przepełnienie smutkiem i tęsknotą sprawia, że się taka wydaje? Mam shit w głowie teraz po prostu.

      Usuń

Thanks!